Szukasz prawdziwych sexrandek?

Kontakty

Pierwszy stosunek seksualny to ciągle owianana tajemnicą ponętna droga ku dorosłemu życiu. Ci którzy swój pierwszy stosunek już przeżyli napewno będą go długo pamiętać, ci którzy czekają na swój pierwszy raz wyobrażają go sobie, tęsknią i obawiają się. Szczególnie dziewczyny, z reguły skłonne do marzeń, myślą o pierwszym stosunku w bajkowej scenarii. Królewicz będzie delikatny, trawa miękka i pachnąca, a nad nimi będzie świecić słońce. Te marzenia to często antidotum na strach, dziewczyna boi się pierwszego stosunku i jego konsekwencji a więc bólu, ciąży lub wstydu. Chłopak również obawia się pierwszego stosunku, bo chciałby zaimponować pierwszej dziewczynie.

Dziewictwo, a pierwszy stosunek

Czasy kiedy pierwszy stosunek odbywał się podczas nocy poślubnej, a biel sukni świadczył o czystości panny młodej dawno już minęły. Pierwszy stosunek nie koniecznie musi kończyć się zawarciem związku małżeńskiego. Dziś też wiadomo jest, że uszkodzenie błony dziewiczej nie dokonuje się tylko podczas pierwszego stosunku, już wcześniej może dojść do jej uszkodzenia. Niesprawiedliwe jest więc osądzanie kobiety że nie jest dziewicą, jeśli nie krwawi podczas pierwszego stosunku.
Szukasz prawdziwych sex randek?

Pierwszy stosunek-poradnik nowicjusza

Pierwszy stosunek pozostaje na długo w pamięci i może wpłynąć na późniejsze życie seksualne. Warto jest więc zadbać o to by kojarzył się z satysfakcją. Przede wszystkim pierwszy stosunek płuciowy nie powinien odbyć się w pośpiechu i w obawie, że zaraz zostaniecie przyłapani. Tylne siedzenie samochodu chociaż tak ciekawie brzmi jest podczas pierwszego stosunku stanowczo odradzane. Erotycznej rozkoszy podczas pierwszego stosunku sprzyja czułość i gra wstępna, pieszczoty poprawiają jednak również ukrwienie w okolicach krocza, a tym samym zwiększają szanse na krwawienie podczas pierwszego stosunku i ból. Przydatna może być tutaj zalecana pozycja podczas pierwszego stosunku, w której dziewczyna przyciąga szeroko rozwarte kolana do klatki piersiowej. Na pierwszą seksualną randkę zabierzcie też wazelinę, skuteczniej nawilża niż własna ślina. Wasz pierwszy stosunek jest już wystarczająco stresujący sam w sobie więc od razu odrzućcie myśl o stosunku przerywanym i spróbujcie zabezpieczyć się w inny sposób. Ciąża po pierwszym stosunku też jest możliwa!