Szukasz prawdziwych sexrandek?

Korzyści stosunku płciowego

Jakie korzyści daje nam stosunek płciowy? Stosunek płciowy to fizyczną bliskość, satysfakcja, sposób na powiększenie rodziny. Powodów dla których warto jest uprawiać sex jest znacznie więcej. Ludzie uprawiający stosunek płciowy profitują na ciałem i duszą. Zacznijmy od korzyści dla ciała płynących z stosunku seksualnego. Stosunek płciowy zapewni nam gładką i czystą skórę. Ponieważ pobudzaja krążenie krwi, stosunek płciowy to skuteczna metoda zapobiegania cellulitisowi! Stosunek płciowy o także balsam dla duszy, gdyż dodaje pewności siebie. Kochana kobieta czuje się atrakcyjniejsza i szczęśliwsza. Podczas stosunku płciowego uwalniane są do krwioobiegu hormony zwane endorfinami, które zwalczają drobną depresję i dbją o dobre samopoczucie. Jeśli cierpisz na bezsenność albo bóle głowy to tutaj również skutecznym lekarstwem jest stosunek płciowy. Stosunek płciowy poprawia nastrój, bagatelizuje drobne niepokoje i obawy.

Przebieg stosunku płciowego

Pierwszą fazę stosunku płciowego wywołują bodźce z zewnątrz, a więc widok i dotyk. One wywołują stan pobudzenia i ... podniecenia. To druga faza stosunku płciowego, u mężczyzn dochodzi wtedy do wzwodu penisa, a u kobiet do nawilżenia pochwy. Kolejnym etapem stosunku płciowego jest plateau, kiedy wymaga się ukrwienie narządów płciowych. Swoje apogeum osiaga stosunek płciowy podczas orgazmu, potem następuje odprężenie i ... ewentualnie kolejny stosunek. Stosunek płciowy wydłuża się wraz ze stażem partnerskim, kiedy to równiez spada częstotliwość stosunków płciowych. Stosunek przerywany to naiwnie stosowana ciągle stara metoda antykoncepcyjna polegajaca na przerwaniu miłosngo uniesienia i kontrolowaniu orgazmu.
Szukasz prawdziwych sex randek?

Pozycje podczas stosunku płciowego

Najbardziej popularne pozycje w których uprawiany jest stosunek płciowy to pozycja klasyczna (mężczyzna leży na kobiecie, twarzą do niej), pozycja boczna oraz pozycja na jeźdźca. Podczas pierwszego stosunku płciowego zalecana jest pozycja kiedy dziewczyna leżąc na plecach podkurcza nogi, może zmniejszyć to ból który często towarzyszy podczas pierwszego stosunku płciowego.