Szukasz prawdziwych sexrandek?

Stosunek dla każdego

Nie każdy stosunek seksualny łączy się z osiągnięciem tej absolutnej rozkoszy, jaką niewątpliwie jest orgazm. Tylko co czwarta kobieta szczytuje podczas stosunku płciowego. Co zrobić by stosunek seksualny był dla obydwu partnerów satysfakcjonujący?

Seksualna rozkosz kobiety

Podczas gry wstępnej partnerzy stymulują się nawzajem, te pieszczoty to bardzo ważna część stosunku seksualnego. Panie zazwyczaj potrzebują trochę więcej czasu by nabrać ochoty na stosunek, panom wystarcza spojrzenie na nagie kobiece ciało. Orgazm łechtaczkowy możliwy jest do osiągnięcia podczas stosunku seksualnego, chociaż skuteczniejszy będzie tu seks oralny lub wibrator. Stosunek seksualny przyniesie natomiast szczyt poprzez odpowiednią stymulację punktu G znajdującego się na przedniej ścianie pochwy. Panowie, liczy się nie długość ale zwinność Waszej pałeczki! Stosunek przerywany psuje całą zabawę, przez konieczność kontrolowania ciała w momencie kiedy powinniśmy się cieszyć z bliskości seksualnej. Orgazm kobiety podczas pierwszego stosunku seksualnego jest bardzo rzadki, jednakże nie jest on niemożliwy.
Szukasz prawdziwych sex randek?

Stosunek seksualny w układzie słonecznym

Jeszcze jedna forma stosunku seksualnego zaprząta moją głowę. Ostatnio modna wśród podrastających dzieci stała się seksualna zabawa w słoneczko. Jest to stosunek seksualny w grupie. Zasady są następujące wypija się po dwa piwa, następnie nagie dziewczynki leża na podłodze tworząc słoneczko, a chłopcy uprawiają z każda po kolei stosunek seksualny. Wygrywa ten kto wytrzyma najdłużej o odbędzie najwięcej stosunków seksualnych. Niezła zabawa, a jej efektem są jak się domyślacie liczne nieświadome ciężarne i nieznani tatusiowie.